Ванні кімнати

Ідеальні меблі у ванну

Меблі у ванну – вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд. Тому фахівці Febe використовують спеціальні лесуючі склади, шпони, лаки і емалі. Вибір захисту від вологи залежить від матеріалу меблів у ванну. При цьому будь-який використовуваний нами захисний склад має сертифікат безпеки.

МИ УПЕВНЕНІ В ДОВГОВІЧНОСТІ АБСОЛЮТНО УСІЙ НАШІЙ ПРОДУКЦІЇ, ТОМУ ДАЄМО НА НЕЇ ГАРАНТІЮ 8 РОКІВ!

Якщо ви хочете меблі у ванну з дерева, то ми обіцяємо, що вона Вам сподобається. Уявіть, що ванна вже облаштована. Проведіть рукою по вашій новій красивій тумбі індивідуального виготовлення. Відчуйте приємну гладку поверхню, але не слизьку – відчувається фактура дерева. Постукайте і почуйте трохи приглушений, але виразний звук. Він ніби символізує добротність і надійність матеріалу. Ви навіть можете відчути запах нещодавно обробленого дерева.
Якщо ви спочатку хотіли замовити меблі у ванну з ДСП або МДФ, то приємних вражень від її виду і використання у вас буде не менше.

Дизайнери Febe потурбуються не лише про зовнішню привабливість меблів до ванної кімнати, ергономіці і функціональності. Тумба для умивальника буде ідеально підігнана під сантехнічний прилад. Пенал у ванну займе відведене йому місце і не заважатиме проходу. Кожен предмет впишеться в загальний дизайн ванної кімнати і стане ноткою індивідуальності і неповторного смаку хазяїв.

Щоб замовити послуги того, що заміряє від компанії Febe, дзвоните прямо зараз!

 

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше