Шафи-купе

Шафа купе з розсувними дверима

Шафи купе – кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними. Це відмінний варіант для малогабаритної квартири або хазяїв, які прагнуть зберегти більше вільного простору.

Комфорт від Febe

Ми виготовляємо безліч моделей шаф купе. Кожна з них естетично приваблива, якісна, а дизайн адаптується під будь-який інтер’єр. Ви можете замовити вбудовані шафи, кутові шафи з дерева, ДСП або МДФ. Консультант Febe ознайомить Вас з особливостями кожного матеріалу і допоможе з вибором.

Гардероб з розсувними дверима ідеально підходить для тих, хто любить зручність. Це універсальне рішення для будь-якого виду стилю: від класичних і вінтажних моделей, до найсучасніших. Головне – правильно зробити заміри кімнати, щоб меблі змогли зайняти своє місце ідеально точно. Фахівці Febe безкоштовно розрахують параметри шафи купе для вашого будинку. Поспілкувавшись з дизайнером, ви остаточно визначитеся із зовнішнім виглядом виробу.

Вибрати кутові шафи або вбудовані шафи купе правильне рішення, тому що:

  • Завдяки розсувним дверям купе зникають додаткові перегородки, які раніше доставляли незручності
  • Зникають ручки, що робить поверхню дверей гладких і естетичних. Дизайн приміщення стає елегантнішим і легшим
  • Шафи купе звільняють прохід, а усередині все залишається як і раніше: зручний гардероб без яких-небудь жертв для зберігання одягу і аксесуарів.

Додайте більше вільного місця у свій дім! Перший крок до проектування ідеальних меблів – виклик замірника від Febe. Дзвоніть!

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше