ПРО НАС

Ми завжди раді зробити Ваше оточення приємним для життя

Febe — виготовлення меблів

Febe – компанія, яка вже перетнула рубіж 10-ти років у сфері виготовлення меблів. На ринку України ми працюємо з 2005 року, хоча нашу діяльність складно назвати саме роботою – ця справа життя кожного співробітника Febe. Через рік, в 2006, відкривається перший салон, де представлені кращі наші роботи і індивідуальні розробки дизайнерів.

Виготовлення меблів

Компанія пропонує Вам виготовлення меблів за індивідуальним проектом, які орієнтовані на людей, що цінують якість і гармонійність у всьому. Звідки ми беремо натхнення для створення кожного разу нової продукції? Нас надихаєте Ви! Часто замовники приходять зі своїми унікальними ідеями і навіть ескізами. Команда дизайнерів допомагає допрацювати ескізи, вписати їх у Ваш інтер’єр і зробити меблі на замовлення максимально функціональною.

Febe створює меблі для усього Вашого будинку:

  • Кухні
  • Шафи
  • ТВ-стінки
  • Дитячі
  • Меблі в ванні кімнати
  • Офіси
  • Передпокої
  • Авторські, дизайнерські меблі

Ми пропонуємо комплексні рішення по меблюванню об’єктів корпусними меблями, меблями з натурального дерева, виробів із скла і металу.

Меблі на замовлення

Окрім приватних осіб, ми співпрацюємо з ресторанами, кафе, іншими громадськими і корпоративними закладами. В цьому випадку, меблі на замовлення розробляються з урахуванням вже існуючої концепції інтер’єру приміщення і потреб відвідувачів закладів.

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторская мебель

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше