Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні. Гардероб можна вдало вбудувати в кут, де вона не загородить прохід. Розсувні двері – теж заощадять простір.

В гардеробах великих розмірів можна помістити високе дзеркало і зробити там справжню примірювальну. Для тих, хто любить порядок у всьому, гардеробні кімнати стануть ідеальним рішенням організації речей. Всередині можна спроектувати окремі зони для верхнього одягу, білизни, полиці для взуття і аксесуарів. Також можна виділити зони для кожного члена сім’ї. З компанією Febe Ви можете організувати внутрішній простір вбиральні саме так, як комфортно Вам. Все буде під рукою і підбір комплекту одягу прискориться в рази.

Штат дизайнерів Febe допоможе зробити гардеробну під замовлення будь-якого розміру і вписати її в самий неординарний дизайн кімнати. Ще не вирішили з місцем розміщення? Найзручніше зробити установку в коридорі. Коли площа не дозволяє, то гардеробна кімната може стати частиною вашої спальні. При цьому продумайте невелику вішалку в коридорі і поличку для взуття, яким ви користуватиметеся щодня. Пам’ятайте про організацію освітлення. Найпривабливіший і зручніший варіант – це точкові світильники, які можна регулювати по напряму світла.

Гардеробні кімнати індивідуального виготовлення з екологічно чистих і якісних матеріалів – це меблі від Febe. Для початку співпраці викликайте нашого замірника!

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше