Кухні

Кухня – цей простір, який обов’язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім’ї і друзів. Сама відвідувана частина квартири має бути обставлена якісно, безпечно і із смаком.

Кухня – серцебиття усього будинку і саме тому ми любимо їх розробляти! Кухня на замовлення від компанії Febe радуватиме своєю надійністю і комфортом десятки років. Ви вже вибрали дизайн, зробили ескізи або підготували фото? Чудово, залишилося показати їх нашому дизайнерові, який професійно доточить ідею і попрацює над ергономікою. Кухонні меблі мають бути функціональними – це скаже будь-яка хазяйка. Ідеальний варіант, коли вона компактна і залишає простір для великого обіднього столу. На додаток, кухонний гарнітур має безліч поличок, розсувних або висувних дверець і передбачені усі нюанси для монтажу техніки.

Як купити кухню від Febe

  • Уявити, як повинен виглядати Ваш ідеальних кухонний гарнітур і обідній стіл
  • Подзвонити нам і викликати замірника
  • Замовити консультацію дизайнера
  • Погоджувати терміни і підписати договір
  • Перевірити проект в 3d моделей
  • Отримати безкоштовну доставку по Києву або області
  • Насолоджуватися кращою кухнею на замовлення у себе вдома!

Щоб почати утілювати Ваші ідеї в реальність, набирайте контактний номер прямо зараз!

Febe – комфорт в серці будинку.

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше