Авторські меблі

Авторські меблі

У сучасних інтер’єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Високоякісні корпусні меблі або меблі з масиву у поєднанні з авторськими розробками дизайнерів – створюють воістину неповторний інтер’єр. Можливо Вам треба підібрати декоративні консолі або форму фрези для класичного дизайну, або слэб для преміум інтер’єру в стилі “Фюжин”.

Ми виготовляємо вироби для Ваших індивідуальних інтер’єрів з:

  • дерева
  • метала
  • стекла

При виготовленні авторських меблів працюють тільки висококваліфіковані майстри на високотехнологічному устаткуванні що гарантує відповідність результату – очікуванням. На нашій технологічній безІ і базі наших партнерів Ви також можете розмістити виготовлення Ваших предметів, і отримати професійну консультацію і підтримку.

Моделювання Ваших предметів в

  • 3D MAX
  • SolidWorks
  • AutoCad 3D

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше