TV стінки

ТВ Стінки під замовлення

Ми не робимо банальні стінки у вітальню. Однотипними варіантами можна нескінченно розчаровуватися в звичайних магазинах. Febe – це індивідуальність і довговічність. Ми бренд, який робить меблі для поколінь.

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей. Це своєрідний акцент в залі. Особливо це простежується в стилях хай тек і мінімалізм, де найважливіші меблі вітальні – стінка або великий диван.

Ми можемо виготовити ТВ стінки виходячи з ваших переваг і концепції дизайну квартири. Фахівці Febe використовують високоякісні німецькі і італійські матеріали, елітну фурнітуру. Власне виробництво і штат дизайнерів – запорука швидкого виконання вашого замовлення.

Щоб почати співпрацю, необхідно викликати замірника від нашої компанії. Ця послуга безкоштовна. Другим кроком, вам необхідно донести свою ідею дизайнерові. Процес виготовлення стінки починається після узгодження проекту в програмі 3d візуалізації.

Будьте індивідуальні у всьому! І вітальня вашого будинку – не виключення. Замовте виїзд замірника вже сьогодні!

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторскі меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше