Tocare Schwarzwald

Свобода творчества неповторима как каждый человек

Ви отримуєте свободу для самовираження. Ви можете створити власний життевий простір, наповнивши його безліччю відібраних вручну матеріалів. Обрані матеріали відповідають характеру простора та людей, які в ньому живуть. Функції прості та зрозумілі. Все підкорюється свободі творчості – навіть внутрішне оснащеня кухні.

Де єдині простір та меблі

Ціле більше, ніж сума його частин. Сучасне суспільство більш динамічне, все частіше барна стійка це комьюніті, зона мультизадачного призначення, що водночас завершує, зонує та доповнює простір кухні. Особливо актуальне рішення для кухні-студії з невеликою площею.

Центр спілкування у кімнаті

Острів дарує свободу переміщення та огляд простору. Він стає центром спілкування, спільного приготування їжі та насолодження. Виходячі із законів естетичних та особистих уподобань можна обрати барну стійку або додаткове робоче місце у центрі кухні.

Матеріали. Індивідуальність.

Сучасне soft-touch фарбування, фактури каменя та дерева надають приємне тактильне сприйняття. Кожна кухня це унікальність – індивідуально підібрані кольори та фактури.

Форми та функції. Все там, де потрібно.

Ваша кухня буде здаватися знайомою з першого момента. Причина в тому, що Ви самі розмістили в ній всі функції. Так, при зберіганні та приготуванні їжі Вам буде легко та спокійно. Дизайн Schwarzwald створює ідеальний баланс між формою та функцією.