Філософія

Febe - компанія, яка досягла успіху завдяки сміливості, творчості та пристрасті з якими вона працювала для досягнення поставлених цілей. При цьому ми досягли найкращого співвідношення між якостю та ціною своїх виробів.

Шафи

Шафи купе - кращі меблі для зберігання одягу. Вбудовані шафи забезпечують значну економію з точки зору простору порівняно з іншими типами, приміром, розпашними.

Докладніше

Передпокої

Передпокій - перше місце будинку, яке бачать наші гості. Вже з першого погляду формується думка про хазяїв. Уява автоматично домальовувала інший інтер'єр приміщення.

Докладніше

Ванні

Меблі у ванну - вироби, які вимагають якісного захисту від вологи. Якою б красивою і дорогою не була б тумба у ванну, без належної гідроізоляції вона швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Докладніше

Гардеробні кімнати

Велика кількість речей, взуття і аксесуарів вимагає у будинку наявності гардеробної кімнати. Це набагато зручніше за будь-яку шафу, але вимагає більше місця в приміщенні.

Докладніше

Кухні

Кухня - цей простір, який обов'язково вимагає найнадійніших і зносостійких меблів. Погодьтеся, саме тут, окрім приготування їжі, проходять сімейні свята, прийом гостей, душевні бесіди членів сім'ї і друзів.

Докладніше

ТВ-стінки

ТВ Стінки можна назвати символом вітальні. Без цього предмета меблів стає порожньо і незатишно. Окрім естетики і місця для великого телевізора, стінка у вітальню з усіма її поличками і дверцями грає роль сховища особистих речей.

Докладніше

Авторські меблі

У сучасних інтер'єрах все частіше зустрічаються предмети авторського дизайн. Дизайнерські меблі на замовлення набувають нової форми коли межі для творчості і самовираження практично не існує.

Докладніше
ГАРАНТІЯ НА ВСІ МЕБЛІ FEBE 8 РОКІВ!

Щоб облаштувати свій будинок чи квартиру якісно і неперевершено, звертайтеся до нас. Вже зараз наберіть контактний номер для виклику дизайнера!

 097 161 68 82, 050 758 00 73

Мирослав

Меблі - вироби, які роблять наше життя красивіше, і при цьому, виконують функцію навантаження і вимоги людини.

Мирослав
Мирослав
Давид

Меблі набувають новий образ, відроджуючись із старого. Лаконічність. Практичність. Це все те, що дає меблям Febe неповторний образ.

Давид
Давид
Сергій

У наш час не обійтися без допомоги інноваційних досягнень. Механізми, трансформації, допомагають раціонально використати кожен квадратний сантиметр простору.

Сергій
Сергій
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Переваги і особливості роботи

Экологічність

Використовуємо тільки екологічно чисті матеріали.

Якісні матеріали

Сировина німецького і італійського виробництва. Фурнітура від перевірених світових брендів: Blum, Hettich, Hafele, Starke.

Завжди в тренді

Тільки трендові дизайнерські рішення для Ваших меблів - ми стежимо за тенденціями

Індивідуальный підхід

Можливість створення меблів по Ваших ескізах за участю штату досвідчених дизайнерів.

3D візуалізація

Можливість перевірити результат роботи за допомогою 3d візуалізації

Власне виробництво

Власне обладнання для виробництва

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка і замір по усій Україні

Конкурентна ціна

Одні з най конкурентоздатніших цін на ринку